Anname unistustele hoogu: Eesti Ratastoolikorvpalli Klubi lugu

Värske Eesti Korvpalliliidu liige ootab oma ridadesse uusi huvilisi

Käimas on Spordiklubi Nord ja Eesti Paralümpiakomitee ühine liikumisväljakutse, millega toetatakse noorte ja alustavate parasportlaste püüdlusi. 

Stipendiaatide hulka kuulub Eesti Ratastoolikorvpalli Klubi, kellest sai äsja Eesti Korvpalliliidu täieõiguslik liide! Rõõm oli kuulda ka Eesti Korvpalliliidu sõnumit: korvpall on kõigile! 

Ratastoolikorvpallureid ja samuti teisi EPK stipendiaate saab toetada lehel www.paralympic.ee/et/annetused

Eesti Ratastoolikorvpalli Klubi (ERK) on varasemate aastate jooksul olnud tubli treenija ja saanud endale mitmeid uusi liikmeid. Seoses vajadusega end sportlikult proovile panna on klubi leidnud naabrid Rootsist, kes korraldavad klubidele turniiri Malmö Open 2024. ERK on otsustanud meeskondlikult pingutada, et jõuda sinna võistlusele ja panna märk maha ka Euroopas.

Malmö Open turniiril saavad osaleda nii vigastusega kui ka terved sportlased. Eesti hetkel ainsale ratastoolikorvpalliklubile annab see kindlasti väljundina parema ettekujutuse 5x5 võistluse olemusest ja palju olulisi kontakte koos uute kogemustega. Samuti on ERK-il soov tulevikus ette võtta väljakutseid ratastoolikovpalli viljelemisel ja edendamisel.

Korvpall liidab kõiki klubi liikmeid - koos tehakse trenni, koos käiakse ka korvpallivõistlustele kaasa elamas.

ERK soovib kogutavat stipendiumit kasutada Malmö Open turniiril osalemisega seonduvate kulude katmiseks (kokku 8800 EUR).

Vaata ka ERK tegemisi Facebookis: https://www.facebook.com/ratastoolikorvpall