Eesti ratastoolikurlingu koondis kaotas MM-i B-tasandi turniiril Saksamaale 5:6

Eestil on kahe mänguga kirjas võit ja kaotus

Eesti ratastoolikurlingu võistkond kaotas Lohja Kisakallios toimuva MM-i B-tasandi turniiri teises alagrupimängus Saksamaale tulemusega 5:6.

Nelja endi järel oli seis viigiline 2:2 ning kuigi Eesti võitis viienda vooru 3:0, võtsid sakslased kolmest viimasest endist neli punkti ja panid napi paremuse maksma.

"Mäng oli põnev! Algus oli väga põnev! Tegelikult oli see meie mäng, kuid mõningad valed otsused ja halvad visked otsustasid kohtumise saatuse. Ise andsime mängu käest ja kogu lugu," nentis Eesti koondise kapten Andrei Koitmäe.

Eesti koondisel on kahe mänguga kirjas võit ja kaotus nagu ka Tšehhimaal, Saksamaal ja Ungarll. Taani on võitnud ja Kasahstan kaotanud mõlemad senipeetud mängud.

MM-i B-tasandi turniiril osalevad kokku tosina riigi koondised. Alagruppide võitjad pääsevad otse poolfinaali, teise ja kolmanda koha saanud võistkonnad selgitavad omavahelistes veerandfinaalides kaks ülejäänud poolfinalisti. MM-i B-tasandi turniiri kolm parimat pääsevad märtsis Kanadas toimuvale ratastoolikurlingu MM-ile.

Eesti koondisesse kuuluvad kapten Andrei Koitmäe, Kätlin Riidebach, Lauri Murašov, Mait Mätas ning tänases kohtumises varumängijaks olnud Signe Falkenberg.

Eesti koondise järgmiste mängude ajakava

Esmaspäeval kell 10:00 Eesti - Kasahstan

Teisipäeval kell 9:30 Taani - Eesti ja kell 18:30 Tšehhimaa - Eesti

Kolmapäeval peetakse veerand- ja poolfinaalid ning neljapäeval pronksimäng ja finaal.