Egert Jõesaar läheb MM-l pikale hooajale ilusat punkti panema

Reedel 7. novembril algas Dubais para kergejõustiku maailmameistrivõistlused. Eestit on seal esindamas kettaheitja Egert Jõesaar. Võistlustules on ta neljapäeval 14. novembri õhtul kell 17:43 eesti aja järgi. Eesmärgiks on heita ennast kuue parema hulka ja saavutada oma karjääri kõrgeim koht.

Käesolev hooaeg on olnud senistest pikem (mai-november), kui tavaliselt on tippvormi aeg olnud suve lõpus, siis nüüd on see alles novembris. See on tinginud Egertile eraldi kuuenädalase MM-i ettevalmistusperioodi, mis on tema jaoks uudne kogemus. 

Egert hindab oma hetkevormi heaks ning kui kõik õnnestub, siis on ta võimeline heitma üle 50 meetri. Suvel heitis ta oma uue isikliku rekordi - 50.84m. Enne MM-i viibis Jõesaar treeninglaagris Hispaanias, sest Eesti tingimustes ei olnud enam võimalik õues treeninguid sooritada. 

Ajakava ja tulemused: https://www.paralympic.org/dubai-2019/schedule/info-live-results/atdu19/eng/zz/engzz_athletics-daily-competition-schedule.htm

Lisaks algab täna Amsterdamis ratastoolivehklemise MK etapp, kus võistlemas on ka Eesti vehkleja Anna Mezentseva. Täna toimub võistlus epees ning laupäeval floretis. Antud võistlusel kogutakse punkte, et pääseda paraolümpiamängudele.

Võistluste tulemusi näeb aadressilt: https://fencingtimelive.com/tournaments/eventSchedule/704E8077A226492292ABA19B0C642334#today

Foto: Team Egert Jõesaar facebook