Guido Trees ja Kaido Pung jõudsid novuse Euroopa karika etapil esinelikusse

Trees sai üksikmängus kolmanda ja Pung neljanda koha

1. juulil toimus Krakówi satelliitlinnas Wieliczkas Euroopa mängude raames puuetege koroonamängijate ehk novuse Euroopa karika etapp, kus Eesti mängijad Guide Trees ja Kaido Pung jõudsid esinelikusse.

Kohal oli küll tavapärasest vähem mängijaid. Üksikmängus lõid Eestist kaasa vaid kaks meest, kuid mõlemad püsisid medalikonkurentsis. Kokkuvõttes võitis kolmanda koha veel üheksa vooru järel esikohta jaganud Guido Trees. Lõpuks kogus samapalju punkte ka Kaido Pung, kuid kehvem koefitsient jättis ta neljandaks.

2. juulil mängisid mõlemad mehed meespaarismängu ning ka siin oldi tublid: Trees püsis koos Tõnu Kasega esikolmiku konkurentsis, vaid kaotus hilisematele võitjatele jättis nad lõpuks 6. kohale.

Võistlejad käisid Krakówis autoga, läbides kokku 2801,7 km.

Järgmine etapp toimub 30. juulil Lätis Aizputes ning kolmas 19.- 20. augustil kahepäevasena Võrus. Kui Poolas võtsid nii üksik- kui ka paarismängus kõik osalejad ühises konkurentsis mõõtu, siis Võrus peetakse eraldi arvestust istujate ja seisjate vahel. Samuti on pühapäeval kavas paarismäng nii segapaaridele kui ka meespaaridele, ainult puuetega võistlejatele.

Pildil: Guido Trees kolmanda koha soolalampi vastu võtmas. Wieliczkas on väga võimas soolakaevandus.