Mari-Liis Juul sai Rotterdamis maanteesõidus 4. koha

Eraldistardist sõidus oli Eesti rattur samuti neljas

Rotterdamis toimuvatel paraspordi Euroopa meistrivõistlustel sai Mari-Liis Juul jalgratturite 52 km maanteesõidus C5 klassis neljanda koha.

Juul läbi distantsi ajaga 1:36,09, kaotust võitjale Heidi Gaugainile Prantsusmaalt kogunes 7.57.

Eraldistardist sõidus oli Juul samuti neljas, jäädes Gaugainist 1.50 kaugusele.

"Imet ega väga suurt eneseületust ei sündinud ja vastavalt eilsetele eraldistardi tulemustele olin meie C4-C5 liidetud klasside stardis kõige nõrgema tulemusega. Muidugi on C5 klassis 4. koht Euroopa meistrivõistlustelt ju hea saak," kirjutas Juul võistluse järel sotsiaalmeedias.

"Ehk peale kolme ringi läbimist jäin maha, kui pikemad kiirendused koos kontrarünnakutega meil pihta hakkasid. Üsna pea lagunes ka ülejäänud grupike kildudeks. Võtan täiesti omaks, et sel suvel pole kiirendustega tegelenud, kui trennis 10-15 sek spurdid välja arvata, sest põhieesmärgina pühendusin ennekõike treki jälitussõidu sõidustiili korda saamisele tükk-tüki haaval. Siiski niipalju läks täna jälle päris hästi, et sel tuulisel päeval üksi kangutades miinusringi ei tulnud. Siit oleks nii hea edasi minna ja areneda nüüd grupisõidu osas, põhi olemas. Aga, pagan, Eestis tuleb talv vahele."