Möödunud nädala spordisündmused

Eelmisel nädalal võistlesid Eesti meistritiitli eest ratastoolitennisistid. Lisaks oli Eesti esindatud ka Varssavis toimunud vehkelmise World Cup'il.

Möödunud nädalavahetusel toimusid Kalevi tennisekeskuses Eesti meistrivõistlused tennises, mille raames võistlesid ka ratastoolitennisistid. Meestest osalesid turniiril Jaano Kraav, Mait Mätas, Urmo Voogla ja Viljar Villiste. Võitjana väljus seekord Mait Mätas, kes võitis valitsevat Eesti meistrit Viljar Villistet 5-7 6-2 6-1. Pronksmedali võitles välja Urmo Voogla võites kolmanda koha mängus Jaano Kraavi.

Naisi oli seekord võistlemas kolm ning kõik mängisid omavahel läbi. Turniiri tulemusena krooniti võitjaks Liis Simmul (pildil), hõbemedal läks Signe Falkenbergile ning pronksmedali teenis välja Kristi Viisimaa.

Vehklemise World Cup'il esindas Eestit Anna Mezentseva, kes saavutas epees 21. ning florettis 31. koha.