Tiia Innos jõudis Euroopa Noorte Paraspordimängudel pimelauatennise poolfinaali

Medalivõitjad selguvad pühapäeval

Tiia Innos jõudis Pajulahtis toimuvatel Euroopa Noorte Paraspordimängudel naiste pimelauatennise turniiril poolfinaali. Tänastes mängudes kaotas Innos esmalt tšehhitarile Marketa Trnčakovale 1:2 ning alistas seejärel slovakitari Tatiana Blattnerova 2:0. Avapäeval sai innos kirja võidud itaallannade Gabriella Bruna ja Rosa Ricardi üle.

Pühapäeval kell 9:00 kohtub Innos poolfinaalis Rosa Ricardiga. Pronksimäng algab kell 11:00 ning finaal kell 12:30.

Tiia Innos esindab Eesti Pimedate Spordiliitu ja Spordiklubi Flüüger, tema treenerid on Kristo Ringas ja Katri Vaikjärv.

Kergejõustikuareenil oli Mattias Vaikjärv U20 vanuseklassis meeste kaugushüppes tulemusega 3.66 viies. U17 vanuseklassis võistlev Remy Märtson sai meeste 400 m jooksus samuti viies ajaga 1.08.54 (503). Lisaks pälvis Märtson esikoha medalialade hulka mittekuuluvas kettaheitevõistluses tagajärjega 37.96.

Mattias Vaikjärv esindab Eesti Pimedate Spordiliitu ja Spordiklubi Flüüger, tema treenerid on Kristo Ringas ja Katri Vaikjärv.

Remy Märtson esindab Tartu Spordiselts Kalevit, tema juhendaja on Madis Paju.