Toimusid Eesti Paralümpiakomitee MV kiirmales ja kiirkabes 2021

28. novembril toimusid Tallinna Puuetega Inimeste Kojas Eesti Paralümpiakomitee MV kiirmales ja kiirkabes.

Terve päeva kestnud turniiril osales kokku 14 maletajat-kabetajat. 

Päev pakkus põnevaid avanguid ja pikki pinevaid lõppmänge, kus kõik olid koondunud viimaste mängijate ümber kaasa elama.

Meeste arvestuses tuli Eesti Paralümpiakomitee MV kiirmales esikohale Rein Maidla Tallinna Kurtide Spordiseltsist Talkur. Teine koht kuulus Jaan Sanderile Tallinna Invaspordiühingust ning kolmas oli Riho Kurg Tallinna Kurtide Spordiseltsist Talkur.

Naiste kiirmales saavutas esikoha individuaalvõistleja Ava Lepik, teine oli Triin Vilgats Pärnu Kurtide Spordiseltsist Eero ning kolmanda koha saavutas Camilla Kurg Tallinna Kurtide Spordiseltsist Talkur.

Eesti Paralümpiakomitee MV kiirkabes 2021 saavutas esimese koha meeste hulgas Andres Keil Merimetsa Tugikeskusest, teine oli Riho Kurg ning kolmas Jaan Sander.

Naiste kiirkabe parimad olid Triin Vilgats, Ava Lepik ning Monika Matsina Tallinna Kurtide Spordiseltsist Talkur.

Võistluste tulemused leiad siit: https://www.paralympic.ee/et/suendmustekalender?bwiaction=events&bwiid=10045

Eesti Paralümpiakomitee Facebooki postitus ja fotogalerii siit: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2450498488417598&type=3 

Võistluste peakohtunik Gert Elmaste sõnul läks võistlus igati korda ning kindlasti kohtume järgmisel aastal taas! Seniks aga soovib ta kõikidele järjepidevat harjutamist.

Mõtteid turgutas Vitamiin Well mõnusate tervisejookidega ning võistlused sõidutab kohale Toyota Eesti!